PAYLAŞIMLAR

Satış Liderliğinde Seni Neler Bekliyor ?

✔ İlk Yılında Seni Destekleyen Hızlı Başlangıç Programı ✔ Seviye Geliştirdikçe Kazanacağın Seviye Atlama Ödülleri ✔ Araba, Tatil Paketleri, Eğitim Bursları, Telefon, Tablet Gibi Ayrıcalıklar ✔ Koçluk Ödülleri * Avon Satış Lideri olmak için, bağlı bulunduğun yöneticin ya da Bölge Satış Sorumlunla iletişime geçebilir, Kazanç Fırsat Toplantısına katılabilir ya da avon.com.tr'de Online Satış Lideri Başvuru Formu'nu doldurabilirsin.


Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

İnternet sitemizin sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak duyurularımızı görebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarımız sitemizin üst kısmında yer almaktadır. Facebook, instagram ve youtube sayfalarımızı takip ederek anlık bilgilere hemen ulaşabilirsiniz.


Hoşgeldiniz

İnternet sitemizi masaüstü bilgisayarınızla, notebook, tablet ve akıllı telefonlarınızla sorunsuz bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Avon Erbil Team ayrıcalığını hep beraber yaşayalım. Sitemiz aracılığıyla sizlere avon üyelik hakkında bilgiler, duyurular ve temsilci fırsat paketlerini ileteceğiz.


Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş