Avon Üyelik Hediyeleri 2017 Ağustos K9 Kampanyası

Kozmetikte lider marka olan Avon bu kampanya da temsicilcilerine harika hediyeler ve fırsatlar sunmakta. Avon temsilci olmanın ayrıcalıklarını fazlasıyla temsilcilerine hissetttirmekte. Bir birinden harika hediyeler ve indirimler sunarak avon memnuniyetini üstlere çıkarmakta. Avon üyeliğiniz yoksa henüz üzülmeyin çünkü avon üyelik tamamen ücretsiz. Üstelik sayfamızdan avon üyelik başvurusu yapan herkese ücretsiz olarak yeni katalog gönderimi sağlanmakta. Siz de henüz avon üyesi değlseniz Ücretsiz Avon Üye Ol sayfamızdan avon temsilcisi olabilirsiniz.

Şimdi sizlerle avon ağustos ayı K9 kampanyamızın hediyelerini inceleyelim.

Avon Yeni Temsilci Hediyeleri

Avon yeni temsilcilerine hoşgeldin hediyelerine bu katalogta da devam etmekte. Kampanya 9 katalogu eğer sizin ilk kampanyanız ise Avon Luck Bayan Parfüm EDP 30 Ml + Avon ürünlerini tanıtan 9 adet güzellik rehberi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken temsilci fiyatı ile 5 katalog veya 1 satış geliştirme paketi içeren 130 TL sipariş vermek.
Avonda ilk ayını yaşayan temsilcilerimizin hediyesi aşağıdaki görseldeki gibidir.

Avon K9 İnci Loa1 Hediyesi

Eğer K9 kampanyası ikinci kampanyanız ise 5 katalog veya 1 satış geliştirme paketi içeren temsilci fiyatı ile130 TL siparişinize SuperShock Hacim Veren Maskara + Glimmersticks Pırıltılı Göz Kalemi + 3 Adet Ruj Numunesi Kazanırsınız.

Avon K9 İnci Loa2 Hediyesi

 

K9 kampanyası 3. kampanız için sizlerede özel hediyeler devam etmekte 5 katalog veya 1 satış geliştirme paketi içeren temsilci fiyatı ile130 TL siparişinize Avon True 5'i 1 Arada Temizleyici + Avon Care Kakao Yağı İçeren El, Tırnak, ve Kütikül Kremi + Argan Yağı İçeren Besleyici Saç Serumu + Nutra Effects Yaşlanma Karşıtı BB Krem Numunesi kazanırsınız.

Avon K9 İnci Loa3 Hediyesi

Yukarıda belirttiğimiz hediyeler Avon'un hoşgeldin hediyeleridir. Aşağıda belirttiğimiz hediyeler ise tüm temsilcilerimiz için geçerlidir. İlk 3 kampanyasını yaşayaş avon üyeleri hem yukarıdaki hemde aşağıdaki hediyelerden aynı anda faydalanabilirler. Ayrıca fırsat 1, 2 ve 3 hediyelerinde K9 kampanyası boyunca vereceğiniz toplam siparişler önemlidir. Yani siparişleriniz parça parça olsa bile toplamda belirtilen limitleri toplarsanız hediyeleri yine kazanabilirsiniz. Tek seferde 200, 500, 800 TL verme şartı yoktur. Bu da temsilcilere büyük avantaj sağlamaktadır

Fırsat 1 Hediyesi ( Avon Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml )

5 katalog veya 1 satış geliştirme paketi içeren temsilci fiyatı ile toplam 200 TL siparişinize Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml anında hediye.

Avon K9 Fırsat 1 Hediyesi

Fırsat 2 Hediyesi ( Avon Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml + Isıya Dayanaklı 3 Parça Cam Fırın Kabı Seti )

10 katalog veya 2 satış geliştirme paketi içeren temsilci fiyatı ile toplam 500 TL siparişinize Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml + Isıya Dayanaklı 3 Parça Cam Fırın Kabı Seti anında hediye.

Avon K9 Fırsat 2 Hediyeleri

Fırsat 3 Hediyesi ( Avon Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml + Isıya Dayanaklı 3 Parça Cam Fırın Kabı Seti + Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı )

10 katalog veya 2 satış geliştirme paketi içeren temsilci fiyatı ile toplam 800 TL siparişinize Perceive Oasis Edp Bayan Parfüm 50 Ml + Isıya Dayanaklı 3 Parça Cam Fırın Kabı Seti + Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı anında hediye.

Avon Satış Geliştirme Paketi Nedir ?

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş