Avon Ağustos Kataloğu 2017 K9

Sizler için Avon Ağustos Kataloğumuzu inceledik ve fırsatları ana başlıklar halinde sizlere ileteceğiz bu gönderimizde. Şunu belirtmemiz gerekir ki Avon Ağustos Kataloğu çok güçlü bir katalog olmuş. Avon temsilcileri bu katalogla çok satış yapacağına inanıyoruz. Eğer henüz Avon üyesi değilseniz Avon Üyelik formunu doldurarak Avon temsilcisi olabilirsiniz. Üstelik sitemizden Avon üyesi olursanız şuan inceleyeceğimiz muhteşem katalogta adresine ücretsiz olarak kargolanacaktır. Şimdi gelelim katalogumuzu incelemeye

Avon Ağustos Kataloğu 2017 K9 Bitiş ve Başlangıç Zamanları

Katalogumuz 4 Ağustos Cuma günü K8 katalogunun bitiminin hemen ardından başlamakta ve bitiş tarihi 29 Ağustos Salı günüdür. Katalog üzerinde yazan tarihimiz 1 Eylül ama Avon Temsilcilerine yapılan duyuru bu şekilderdir: ''30 Ağustos resmi tatil sebebiyle Kampanya 9'un son günü 29 Ağustos'tur. Bu tarihe kadar kampanya 9'a ait siparişlerinizi verebilir; Kampanya 9 kapandıktan sonra, Kampanya 10 siparişlerinizi girebilirsiniz.'' Bu yüzden bu detaya temsilcilerimizin dikkat etmesi gerekmektedir. Sonrasında Kurban bayramı olacağı için son siparişlerinizi 29 Ağustos Salı günü verebilirsiniz. Katalog kapagımızdan anlaşıldığı gibi parfüm fiyatlarının ve kampanyalarının bol indirimli olacağı bir kampanya olacaktır.

Katolog Muhteşem Fırsatlarla Başlıyor
  • Bayrama özel teklifler ve sayfa 196-211 arasında alışveriş yapanlara Homend'den %30 indirim kampanyası
  • Avon True ürünlerinde özel fiyatlar
  • Her 25 TL'lik alışverişinize Süper Teklifli ürünler
  • Ve olmazsa olmazımız meme kanseri destek ürünleri

Parfümüne En Uygun Vücut Losyonlaro 5,95 TL

Kullandığınız parfümlerin losyonları bu kampanya indirimle karşımıza çıkmakta. Katalogun ilk sayfalarında yer alan bu kampanya temsilcileri mutlu edecek bir fiyatla satışa sunulmuş durumda herhangi bir vücut losyonunu 23,95 TL yerine sadece 5,95 TL’ye alabilirsiniz.

En Sevilen Parfümlerin Yer Aldığı Her Aldğı Herhangi 2 Adet Parfüm 72,95 TL

Sayfa 4 ile 15 arasında seçeceğiniz bay ve bayan pafümleri 172 TL yerine sadece 72,95 TL olarak satın alabileceksiniz. Bu parfümlerin en favori parfümler olduğunu belirtmek isteriz. İşte o Avon parfümlerinden bazıları; Avon Far Away Bayan Parfümü, Avon Rare Amethyst ve Pearls Bayan Parfümü, Incandessence Bayan Parfümü, Avon Little Black, Red ve Lace Dress Bayan Parfümleri, Cherish, Femme Bayan Parfümleri, Full Speed, Adrenaline, Individual Blue, Casual Erkek Parfümleri.

Harika Celebre Paketi 108,50 TL yerine 34,95 TL

Bu paket katalogun en iddalı fırsatlarından biri diyebiliriz. Celebre yıllardır Avon parfümlerinin en gözdesi ve muhteşem bir paket halinde çok güzel bir indirimle karşımızda bu katalogta. Celebre bayan parfüm + Vücut Spreyi + Roll-on ile beraber bu paketi 108,50 TL yerine 34,95 TL ye alabilecek temsilcilerimiz.

Süper Teklifli Ürünler

Katalogtan yapacağınız her 25 TL'lik alışverişinize bu ürünleri belirtilen fiyatlara alabilirsiniz. Burcu Esmersoy'un tanıttığı Gabby saatler 34,95 TL. En sevilen parfümlerden olan Wish Of Love paketi ise 26,95 TL olarak satışa sunulmuştur.

Avon True Kampanyası

Sayfa 25-43 arasında her 20 TL'lik alışverişinizle Glimmerstick Göz Kalemi + Lbd Vücut Spreyi + Hepsi Bir Arada Temizleyici Numesi 9,95 TL ye alabileceksiniz.

Clearskin Ürünlerinin Serisi Yenilendi

Özellikle gençlerin en çok tercih ettiği ürünlerden olan clearskin serisi artı yeni mablajları ile karşımızda. Akne, sivilce, siyah nokta, yüz temizleme tonikleri ile tercih edilmeye devam edilmekte.

Yazın Vazgeçilmesi Güneş Kremleri

Bu kampanyada da yer alan güneş bilekliği, güneş losyonları ve kremleri indirimli fırsatları ile temsilcilerimizin karşısında.

Saç Bakım Serileri

Saç bakım setleri, şampuan, serum serilerimiz bu kampanyada indirimli ürünler arasında yer almakta

Scent Essence Romantic Bouquet 34,00 TL Yerine 6,95 TL Fırsatı

Sayfa 110-115 arasında her 25 TL'lik alışverişinize Scent Essence Romantic Bouquet parfüm 6,95 TL ye alabilirsiniz.

Elite Gentleman Küçük Boy Alana Büyük Boy Hediye

Bu kampanya dikkatleri üstüne çeken bir fırsat daha eminizki bu fırsat çok satacak. Elite Gentleman EDT seyehat boyu parfüm alana, Elite Gentleman EDT 75ml parfüm HEDİYE! 38 TL ye iki parfümün sahibi olabilirsiniz. 

Yeni Parfüm TTA My Everthing Bay ve Bayan Parfümü Satışta

TTA serisine eklenen iki yeni parfüm bu katalogta yerine aldı. Kokusunu denemek için katalogta yer alan sayfaya bileğinizi sürmeniz yeterli.

Daha Fazlası İçin

Burda uzun uzun yere veremediğimiz bir çok kampanya ve fırsatların yer aldığı K9 kampanya katalogunu cepten incelemek isterseniz mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Uygulamamızdan her zaman güncel avon kataloguna, panoramasına ve fırsat borüşüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca mobil uygulamamızda fırsat paketleri, kampanya hediyeleri, çekiliş duyruları ve sonuçlarıda yer almakta. Mobil uygulamamızı indirmek için TIKLAYINIZ. 

Temsilci Hediye Programı

Avon K9 Katalogu Hediyeleri

Her kampanya olduğu gibi bu katalogumuzda da hediyelerimiz devam etmekte. Luck Parfüm, Perceive Oasis Bayan Parfüm, Isıya Dayanıklı 3 Parça Can FIrın Kabı Seti, Vestel 4 Bıçaklı Doğrayıcı fırsat hediyeleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş