Avon piyango çekilişi ile araba ve binlerce hediye veriyor. Avon çekilişine katılmak için aşağıdaki adımları izlemeniz yeterlidir. Bakalım Avon piyango çekilişi ile araba kime çıkacak? K13 kampanyası süresince sayfa 4-23 arasında vereceğiniz her parfüm için 1 Avon hediyesi ve 1 çekiliş kartı kazanacaksınız. Size gelen çekiliş kartını kazıyarak üzerindeki şifreyi Avon ana sayfasından giriş yaparak çekilişe katılıyorsunuz. Buraya tıklayarak Avon çekiliş katılım sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Avon Yılbaşı Piyangosu Çekiliş Sonuçları İçin Tıklayınız.

Karşınıza bu sayfa çıkacak eğer avon müşterisi iseniz yani temsilci değilseniz AVON MÜŞTERİSİYİM butonuna tıklıyorsunuz, temsilci iseniz AVON TEMSİLCİSİYİM butonuna tıklıyorsunuz.

Avon temsicisiyim

Avon temsilcisi olduğunuzu düşünüp ilerleyelim. Avon temsilcisiyim butonuna tıkladık ve bu sayfa açılacaktır.

avon temsilci numaranızı girin

Bu alana Avon Temsilci numaranızı 8 rakamlı olacak şekilde giriniz. Eğer 7 rakam ise mutlaka başına 0 ekleyiniz ve devam butonuna tıklayınız.

Avon temsilci çekiliş girme

Bu ekrandan karttaki çekiliş şifresini girerek göndere tıklayorsunuz ve çeklişe katılımızı gerçekleştiriyorsunuz. Başka çekiliş kartınız var ise onlarıda bu şekilde giriş yapıp çekiliş kartını saklıyorsunuz.

Avon Müşterisi İseniz 

Avon müşterisi olan açılan sayfadan önce e posta adresini yazıp devama tıklıyor. E posta adresinizi 1 kere kayıt ettirerek tüm çekiliş kartlarınızı bu e posta üzerinden hızlıca giriş sağlayabilirsiniz.

avon e posta

Sonra karşınıza adres bilgileri çıkmakta burayıda doldurup devama tıklıyorsunuz. Bilgilerin doğru olduğuna dikkat ediniz. 18 yaşından küçüklere çekilişe katılamamakta.

Avon çekiliş adres

Adresinizi girdikten sonra açılan sayfa aşağıdaki gibi

Avon çekiliş şifresi

Çekiliş kartındaki şifreyi bu alana girerek göndere tıklıyorsunuz ve çekilişe bu kartla katılmış oluyorsunuz. Başka kartınız var ise onlarıda kayıt ettirmeniz ve bu çekiliş kartlarını mutlaka saklamanız gerekmekte.

Avon Piyango Hediyeleri Görseldeki Gibidir

Avon Piyango Çekilişi

avon çekilişine nasıl katılırım

Yorumlar

  • hava şentürk

    peki internet üzerinden alışveriş yapınca şifreyi bize mi gönderiyorlar çekilişe katılmak için şimdiden teşekürler

  • Yönetici

    Merhaba boş yok demek; en az bir adet sürpriz avon ürünü kazanıyorsunuz demek. Artı olarak çekiliş kartı ile çekilişe katılıp büyük hediyelerden de birini kazanabilirsiniz.

  • Bilgi amacli

    Peki simdi cekilis karti bos yok diyor ya yagni bu illaki bir urun kazanicaksin demek degil dimi ?

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

DUYURULAR


Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş