Kozmetik dünyasınun bir numaralı ismi AVON K8 katalogunda müthiş kampanyaların yanında temsilcilerede harika fırsatlar sunmakta. Kim Tutar Bizi sloganıyla yaz sıcaklarına muhteşem bir katalogla devam ediyoruz. Temsilciler kolaylıkla sipariş versin diye bu katalogta minumum sipariş limiti 75 TL. ve temsilci programından kazanacağınız hediyeler anında kolinizde çıkacak.  

 

Yeni Temsilcilerimize Muhteşem Hediyeler

Bu kampanya Avon ailemize yeni katılan temsilcilerimiz 5 Katalog içeren 130 TL sipariş verdiklerinde Luck bayan parfüm 30 Ml kazanmakta ve bu hediye yaza ayına özel hemen kolisinde çıkmakta. K8 kampanyamız eğer ikinci kampanyası ise 5 Katalog içeren 130 TL sipariş verdiklerinde SuperShock hacim veren maskara, Glimmerstick pırıltılı göz kalemi ve 3 adet ruj numunesinden oluşan paketi kazanmakta. K8 kampanyamız eğer üçüncü kampanyası ise 5 Katalog içeren 130 TL sipariş verdiklerinde Avon True 5'i 1 Arada Temizleyici, Argan yağlı saç serumu, Avon Care Kakao Yağı İçeren El, Tırnak ve Ketikül Kremi, Nutra Effects BB Krem Numunesi kazanmakta. Hediye görselleri aşağıdaki gibidir. Henüz temsilci değilseniz Avon Üyelik Formumuzu doldurarak ücretsiz temsilcimiz olabilirsiniz. Sayfamızdan temsilci olan herkese güncel katalog ücretsiz olarak gönderilmekte. Sipariş zorunluluğu yok ek ücret yok.

Hediyelerimiz bunlarla sınırlı değil tabi ki. Siparişlerinizi biraz daha artırarak daha fazla hediye kazabilirsiniz. Şuan bahsedeğeceğimiz hediyeler tüm temsilcilerimiz için geçerlidir. Eğer yeni temsilci iseniz ilk üç kampanyayı yaşıyorsanız yukarıda anlatılanlara ek olarak bu hediyeleride kazanabilirsiniz. 

Avon K8 Fırsat 1 Hediyesi

 

FIRSAT 1 Far Away Bella EDP 50 Ml

K8 Katalogumuzdan 5 Katalog içeren 200 TL sipariş verdiğinizde Far Away Bella EDP 50 Ml parfüm kazanmaktasınız. Bu hediye yine yaza özel olarak kolinizde anında çıkacak. Far Away Bella EDP çiçeksi ve meyve grubundan olup satış fiyatı 89 TL'dir. Fırsat 1 hediyemizi kaçırmayacağınızı umut ediyoruz.

 

 

 

Fırsat 2

 

FIRSAT 2 

Avonda çok sipariş çok hediye demek. Siparişinizi biraz daha artırsanız ek hediyeler kazabilirsiniz. Fırsat 1 hediyemizin limiti yukarıda anlattığımız gibi 200 TL'idi. Fırsat 2 siparişi Limitimiz 500 TL ve 10 Katalog içermesi gerekmekte. Yani siparimizi temsilci fiyatı ile 500 TL yaparsak ve siparişimize 10 Adet katalog eklersek. Far Away Bella EDP 50 Ml parfüm + Özdilek  Bornoz Baş Havlusu Seti Kazanırsınız.

 

 

FIRSAT 3

Avon kazandırmaya doymuyor hediyelerimize devam ediyoruz. Siparişimizi biraz daha artırarak Fırsat 1 ve 2 ye ek olarak Çift Kişilik Pike Takımı da kazanabilirsiniz. Fırsat 3 için 10 Katalog içeren 800 TL sipariş vermeniz yeterli. Özetleyecek olursak 800 TL siparişinizde Far Away Bella EDP 50 Ml parfüm + Özdilek  Bornoz Baş Havlusu Seti + Çift Kişilik Pike Takımı Kazanırsınız. 

Not: Yukarıda belirtiğimiz fiyatlar katalog fiyatları değil temsilci geliş fiyatlarıdır. 

Ücretsiz Avon Temsilciği İçin Aşağıdaki Avon Üyelik Formunu Doldurabilirsiniz.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş