Avon Ödemesi Nasıl ve Nerden Yapılır ?

Avon ödemelerini yapmak için birden fazla yöntem bulunmaktadır. PTT'den, bankamatiklerden, havale/eft, otomatik ödeme ile veya kendi sayfanızdan banka kartı / kredi kartıyla ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Avon ödemelerinizi sipariş verdikten sonra faturalandırma yapılınca 15 gün içerisinde ödemeniz gerektiğini bir kez daha hatırlatırız.

PTT Şubesinden Ödeme

Avon faturanızla beraber yada temsilci numaranız ile PTT şubesine giderek avon faturanızı 2 TL karşılığında Avon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Bankamatiklerden Ödeme

Ödeme seçeneklerimizden biride bankamatiklerden ödemektir. Yapıkredi bankamatikten faturanızı ücretsiz şekilde ödeyebilirsiniz. Yada İş bankamatikten 1 TL karşılığında faturanızı ödeyebilirsiniz. Akbank Atmsinden 1,75 TL, Garanti Atmsinden 2 TL'karşılığında faturanızı ödeyebilirsiniz.

Yapıkredi Atmden Aşağıdaki Adımları İzleyerek Hemen Ödeme Yapabilirsiniz.

  1. Kartsız İşlemler
  2. Fatura Ödeme
  3. Sonraki Sayfa
  4. Diğer Kurumlar
  5. Avon

Sonrasında devam diyerek sizden abone isteyecektir. Abone kısmına temsilci numaranızı yazıp ilerliyorsunuz. Fatuanız ekrana çıkacak ve devam tuşlayarak fatura yatırma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Havale/Eft

Havale veya Eft yaparken çok dikkat etmeniz gereken nokta mutlaka açıklama kısmına avon temsilci numaranızı yazmanız gerekmekte.
Ödeme yapılması gereken hesap numarasını liderinizden alabilirsiniz.

Otomatik Ödeme

QNB Finansbank, Akbank, İş Bankası veya Ziraat Bankasından otomatik ödeme verebilirsiniz.

Banka Kartı veya Kredi Kartıyla Ödeme

En çok tercih edilen ödeme yöntemlerinden biride kendi avon sayfanızdan hiç bir masraf ödemen avon faturanızı ödeyebilirsiniz. Bu ödeme yöntemini kısaca anlatacağız size ister kredi kartınızla isterseniz maaş, bankmatik kartınızla faturanızı ödeyin.

Online Ödeme: Online ödeme yapılacak fatura seçilir. Ödeme yöntemi olarak “Kredi Kar1/Banka Kar1” seçilir. Ödeme butonuna basılarak işleme devam edilir.

Avon Ödeme 1

Ödeme butonuna basıldığında iyzico ödeme sayfası açılacaktır. Kredi kartI bilgilerinizi girerek XX TL öde butonuna tıklayarak avon faturanızı ödeyebilirsiniz.

Avon Ödeme 2

Özet Olarak Tüm Ödeme Yöntemleri

avon ödeme yöntemleri

Yapıkredi Bankamatikten Avon Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Yapıkredi bankamatikten ücretsiz şekilde Avon faturalarınızı yatırabilirsiniz. Atmdeki adımları sizler için aşağıda listeledik

Yapıkredi Atmden Bankamatikten Avon Faturası Ödeme

İşbankası Bankamatiğinden Atmsinden Avon Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

İşbankamatikten Avon fatura ödeme ücreti 1 TL'dir. Ödeme adımları aşağıdaki gibidir.

İşbankası Bankamatiğinden Atmsinden Avon Faturası Nasıl Ödenir?

Garanti Bankamatikten Avon Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Garanti bankamatikten Avon fatura ödeme işlem bedeli 2 TL'dir. Ödeme adımları aşağıdaki gibidir.

Garanti Bankamatikten Avon Fatura Ödemesi Nasıl Yapılır?

Eğer diğer bankamatiklerde temsilci numaranıza ait avon faturası bulanamadı diyorsa Garanti bankamatikten isteğe bağlı ödeme yapabilirsiniz.

Yorumlar

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş