Avon üyelik başvurusu yapmak için doğru yerdesiniz. Avon Erbil Team ailesine katılarak hemen başlayabilirsiniz. Avon temsilcisi olmak ücretsiz. Avon üyesi olmak isteyen 18 yaş üstü herkes başvuru yapabilir. Eğer avon kataloğunuz yok ise giriş işleminizden sonra satış liderimiz size ücretsiz olarak avon katalogu gönderecek. Avon temsilcisi olduğunuzda size avon temsilcisi numaranız size sms olarak avon tarafından gönderilecektir.

Avon Üyelik Formumuzu Doldurarak Avona Merhaba Deyin

Kimler Avon Temsilcisi Olabilir ?

Bay bayan fark etmeksizin 18 yaşını doldurmuş herkes avon temsilcisi olabilir. İster ev hanımı olsun, ister çalışan, öğrenciden esnafa herkes avon temsilcisi kolaylıkla olabilir. 

Avon Bilgilendirme

Avon başvuru formunu doldurduktan sonra avon satış liderimiz sizi arayarak kaydınızı tammalayacak. Avon hakkında sizi bilgilendirme ve yönlendirme yapacak. Eğer aklınıza takılan yada sormak istediğiniz bir konu var ise satış liderimize ileterek yardım ve destek isteyebilirsiniz.

Avon Başvurum Ne Zaman Aktif Olur?

Üyelik formunu doldurduktan sonra işleyiş şu şekilde olmakta. Önce satış liderimiz sizi arar ve bilgilendirir giriş işlemimin tamamlanmasını sağlar. Sisteme bilgiler girildikten sonra avondan size onay mesajı gelecektir. 3850'ye büyük harflerle KAYITEVET yazıp gönderdikten sonra sistem üyelik için uygun olup olmadığınızı inceler. Herhangi bir sorun yok ise üyeliğiniz 2 saat içerisinde aktif olmuş olacaktır ve cep telefonunuza temsilci numaranız gelecektir. Sonra avon temsilci girişinden yeni şifre alarak hemen profilinize girebilirsiniz.

Avon Temsilcisi Numarası Nedir?

Avon temsilci numarası 8 rakamdan oluşan avon kimliğinizdir aslında. Sürekli kullanacağınız avon temsilci numaranız geldikten sonra not almanız ve kaybetmemiz sizin açınızdan kolaylık sağlayacaktır. Daha detaylı bilgiye burdan ulaşabilirsiniz Avon Temsilci Numarası Nedir? Nasıl Alınır?

Avon Temsilci Şifresi

Avon temsilci numaranız geldikten sonra avon şifresinide oluşturup profilinize giriş yapabilirsiniz. Peki avon şifresi nasıl oluşturulur? Sizleri bu konuda diğer paylaşımızda bilgilendirdik. İsterseniz bu paylaşımımıza göz atabilirsiniz. Avon Temsilci Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Avon Temsilcileri Her Ay Sipariş Vermek Zorunda Mı?

Avon üyeliği ücretsiz olduğu gibi avonda sipariş zorunluluğuda yoktur. Kargo limitine dikkat etmeniz yeterlidir. Avon Temsilci Her Ay Sipariş Vermek Zorunda Mı? 

Avon Üyeleri Ne Kadar Kazanır?

Bir çoğumuz avon üyesi yani avon temsilcisi olurken ilk sorduğumuz soru ben bu işten ne kazanarım? Avon temsilcisi olduğunuz andan itibaren katalogta gördüğünüz ürünleri ekstra indirimli alabilirsiniz. Kozmetik ürünleri bujiteri ürünlerine göre daha indirimli gelir size. Örneğin katalogtan 130 TL'lik kozmetik ürünü size geliş fiyatı 100 TL olmaktadır. Bu ürünler ister kendinize alabilir isterseniz satış yapıp kar elde edebilirsiniz. Avondaki tüm kazançlara burdan bakabilirsiniz Avon Üyeleri Temsilcileri Ne Kadar Kazanıyor?

Avon Temsilci Üye Hediyeleri Neler?

Hediyeler her katalogta değişmektedir. Aylık olarak hediyeleri panoramadan takip edebilirsiniz. Yada sitemiz üzerinden her ay bu paylaşıma bakarakta detayları görebilirsiniz. Avon Temsilci Üye Hediyeleri Avon satışlarından kar elde ettiğiniz gibi hediyeleride satıp ekstra kar elde edebilirsiniz. Bazen parfüm bazen elektronik aletler hediye etmekte. 

Bu konulara dışında takıldığınız konulara olursa avon başvurunuz esnasında sorunuzu avon satış liderimize iletebilirsiniz. Size tüm desteğini verecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş