Avon Temsilci Numarası

Kozmetik denince akıllara ilk gelen isimlerden biri olan Avon bildiğiniz üzere doğrudan satış yöntemini kullanarak müşterilerine ulaşmakta. Bu satış aracılığını avon temsilcileri aracılığıyla yapmaktadır. Avon temsilcisi demek aslında avon üyesi demek halk dilinde. Avon temsilcisi olan herkesin mutlaka avon temsilci numarası vardır. Avondaki kimlik numarası avon temsilci numarasıdır da diyebiliriz.

Avon Temsilci Numarası Nedir?

Avon temsilcisi olduktan sonra şirket size 8 rakamlı bir temsilci numarası belirlemekte. Bu temsilci numarası çok önemlidir. Bizden size tavsiye bu numarayı öncelikle telefonuza kayıt ederek ulaşılabilir yapın. Aynı zamanda başka yerede not alınız. Temsilci numarası olmadan sipariş girişi ve ödeme yapamazsınız. Sipariş girmek için avon profilinize girerken temsilci numarası ve şifrenizle giriş yapamanız gerekmekte. Aynı zamanda avon ödemelerinizi yaparken de temsilci numaranızla yapmaktasınız. Temsilci numarası sipariş verdiğinizde size kolaylık olsun diye faturalarınız üstünde de yazılı olmaktadır. Eğer ezberlemekte zorlanan biriyseniz faturanızla beraber ödemeye gidebilirsiniz.

Avon Temsilci Numarası Nasıl Alınır?

Avon başvurusu yaptığınız zaman eğer başvurunuz onaylanırsa size avon temsilci numaranız mesaj olarak gelecektir. Bu mesajı sildiğinizde yada temsilci numaranızı unuttuğunuzda avon temsilci numaranızı satış liderinizde tekrar alabilirsiniz. Ya da ikinci seçenek olarak avon müşteri hizmetlerini arayarakta temsilci numaranızı öğrenebilirsiniz.. Avon müşteri hizmetlerine 0850 250 28 66 dan ulaşabilirsiniz. Son seçenek olarakta eğer daha önce sipariş verdiyseniz temsilci numaranız faturaların üstünde de yazmaktadır. Faturalarınızı kontrol ederekte temsilci numaranıza ulaşabilirsiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum

Temsilci numaranızı unuttuğunuz durumlarda yapmanız gereken ilk iş eski faturalara bakmak olsun çünkü her faturada temsilci numaranız yazmakta. Eğer faturanız yok ise üst satış lideri bu konuda size destek olacaktır.

Avon Temsilci Numarası Geçersiz

Avon sayfanıza girmek istiyorsunuz ama avon temsilci numaranız geçersiz diye bir uyarı alıyorsanız temsilciliğiniz iptal olmuş olmalıdır.  Eğer daha önce sipariş veren bir temsilci iseniz ve 1 yıl boyunca hiç sipariş vermediyseniz temsilciğiniz sistemden düşer. Ya da yeni kayıt oldunuz ama 3 kampanya sipariş vermediyseniz temsilciliğiniz iptal olmuştur.  Son seçenek olarakta eğer borcunuz var ise ve uzun zamandır ödeme yapmadıysanız temsilciliğiniz iptal edilmiştir. Borç sorgulaması için müşteri hizmetleriniz arayabilirsiniz.

Uzun zamandır sipariş vermedğiniz için temsilciliğiniz iptal edildiğini düşüyorsanız tekrardan başvuru yapıp avon ailesine yeniden katılabilirsiniz.

Avon Üyelik Formunu Doldurup Avona Merhaba Deyin

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş