Avon Temsilci Şifresi Nasıl Oluşturulur?

Avon üyeliğinizi yeni geçekleştirdiyseniz ya da mevcutta avon temsilcisiniz ve avon şifrenizi unuttuysanız size anlatacağımız adımları izleyerek avon şifrenizi oluşturabilirsiniz. Avon şifrenizi oluşturabilmeniz için mutlaka avon temsilci numaranız gerekmektedir. Yeni avon üyelerini temsilci numaraları sms ile iletilmektedir. Eski temsilcilerimiz avon temsilci numaralarını bilmiyorlarsa mutlaka üst satış liderlerinden avon temsilci numaralarını almalıdır. Satış liderinin dışında avon müşteri hizmetlerini yani 0850 250 28 66 yı arayakta avon temsilci numaranızı öğrenebilrsiniz. Ya da eski avon faturalarınız var ise onların üzerinde de avon temsilci numaralarınız yazmaktadır. Avon temsilci numaranız 8 rakamdan oluşmaktadır.

Avon Yeni Şifre Oluşturma

Avon Temsilci Yeni Şifre

Avon sitesinden yeni şifreye tıklayarak şifre alma sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu ekranda karşınıza site yönetmeliği kuralları gelecektir. Çıkan yazıyı okuduktan sonra sol alt tarafta kabul ediyorum butonunu tıklamanız gerekmekte.

Avon Şifre Alma 1

Kabul ediyorumu tıkladıktan sonra aşağıda görselde yer aldığı gibi bir ekran çıkacak karşımıza. Bizden avon temsilci numaramızı ve doğum tarihimizi isteyecek ekranda. Doğum tarhimizi gün ay yıl olarak aralara nokta koyarak yazıyoruz ekrana örneğin; 01.01.1997 bunu yazdıktan sonra temsilci no kısmına 8 rakamlı temsilci numaramızı yazıyoruz ve aşağıda yer alan site yönetmeliğini okudumve kabul ediyorumu tikliyoruz sonrada gizlilik ve güvenlik koşullarını kabul ediyorumu tikleyip devam butonuna basıyoruz.

avon şifre alma 2

Devam tıkladıktan sonra aşasğıdaki gibi bir ekran gelecek karşınıza. Avon şifrenizi e-mail adresinize mi yoksa sms olarak telefonunuza mı gelmesini istersiniz seçenekleri olacaktır. Sms seçerek mesajla şifrenizin telefona gelmesini sağlayabilirsiniz. Son olarak tamam butonunu tıklıyoruz.

avon şifre alma 3

Avon şifreniz 15-20 dakika içerisinde sms olarak size gönderilir. Gelen şifrenin başında avonun A harfi büyük şekilde gelecektir. Temsilci girişinden artık temsilci numaranız ve şifrenizle profilinize giriş yapabilirsiniz. Sisteme girdikten sonra isterseniz şifrenizi değişebiliyorsunuz.

Yorumlar

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş