Avon Temsilci Üye Hediyeleri

Her ay yenilenen Avon temsilci üye hediyelerini siz temsilcilerimiz için buradan bakabilirsiniz. Avon temsilci hediyelerini kazanarak daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz. Avon bu kampanya hangi hediyeyi veriyor? Bu hediyeleri kazanma şartı nedir? Bu paylaşımla beraber inceleyelim. Eğer henüz Avon temsilci değilseniz ücretsiz olarak aramıza katılıp bu fırsatlardan faydalanabililirsiniz. Avona kaydolmak için tek yapmanız gereken avon üyelik formumuzu doldurmak. Avon üyeliğiniz gerçekleştirdikten sonra kataloğunuz yok ise tarafınıza ücretsiz olarak katalog gönderimi sağlanacaktır.

Avon Üyelik Formu

Aşağıda Bahsedilen Hediyeler K12 Kampanya Kataloğu Süresince Geçerli Olan Temsilci Hediyeleridir.

Avon Yeni Temsilci Üye Hediyeleri Neler?

Avonda yeni üye olan temsilcilere ekstra hediyeler sunulmakta. İlk üç ay boyunca diğer temsilcilere göre daha fazla hediye kazanmakta. Birazdan sizlerle kampanya hediyelerini inceleyeceğiz. Önce yeni üye hediyelerinden sizlere bahsedelim.

Avon Hoşgeldin Hediyeleri 

Avon İnci Temsilci Yeni Üye HediyesiBu kampanya aramıza yeni katılan avon temsilcisiyseniz yani avonda şimdiye kadar ilk defa sipariş veriyorsanız Avon Pur Blanca Smile Bayan Parfüm EDP 50 Ml + Avon Ruj. Bunun için yapmanız gereken temsilci fiyatı ile 4 katalog içeren 150 TL sipariş vermek. Bu kazandığınız hediyeler sizlere bir sonraki ayın siparişinizde gelecektir. Bunun içinde gelecek kampanya her hangi bir limitte sipariş vermeniz yeterlidir. Hediyelerinizin gelmesi için bir limit yoktur önemli olan gelecek kampanya sipariş vermenizdir. Ama sipariş veremediniz diyelim üzülerek belirtmek isteriz ki hediyelerinizi kaybetmiş olursunuz.

Bahsettiğimiz hediye yeni üyelere ekstradan bir hediye olduğu için ayrıca birazdan bahsedeceğimiz Fırsat 1, Fırsat 2 ve Fırsat 3 hediyelerinden faydalanabilecekler. Bu temsilci hediyelerini kazanabilmek için tek seferde sipariş şartı yoktur. Yani siparişlerinizi parça parçada verseniz kampanya sonunda siparişilerinizin toplam ödül satışı ve toplam katalog sayısı önemlidir.

Avon İnci Loa 2 ve 3 HediyeleriGiriş kısmında da bahsetmiştik sizlere Avon ilk üç ay boyunca temsilcilere ekstra hediyeler sunmakta. Şimdi bahsedeceğimiz hediyeler ise bu kampanya ikinci ve üçüncü kampanyası olanlar için. 

Eğer bu kampanya ikinci kampanyanız ise 4 katalog içeren temsilci fiyatı ile 150 TL siparişinize Maskara ve Wish Of Love Parfüm Kazanırsınız.

Ama diyelimki bu kampanya 3. kampanız için sizlerede özel hediyeler devam etmekte 4 katalog içeren temsilci fiyatı ile 150 TL siparişinize Anew Clinical İkili Göz Çevresi Bakım Sistemi 2x10ml + Avon Black Suede Night Erkek Parfüm kazanırsınız.

Bu hediyelerimizde de katalog sonuna kadar verilen toplam sipariş ve katalog sayısı önemlidir ve bir sonraki kampanya sipariş verdiğinizde bu hediyeler kolinizde gelecektir.

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 1

Fırsat 1 Hediyesi 

Bu kampanya boyunca 4 katalog içeren temsilci fiyatı ile toplam 250 TL siparişinize Avon Parfümü kazanırsınız. Bu hediyeyi bu ay kazandınırsanız gelecek kampanyada mutlaka herhangi bir sipariş vermeniz gerekmektedir. Yani hediyeniz gelecek ayın siparişinizde kolinizde gelecektir. İsterseniz bu hediyeyi siz kullanabilirsiniz isterseniz müşterilerinize satıp ekstradan kar elde edebilirsiniz. Belirtilen satış limiti tek seferde olma şartı yoktur. Bu kampanya boyunca toplamda 250 TL sipariş vemeniz ve toplamda 4 katalog sipariş vemeniz önemlidir. Eğer avonda ilk üç ayınızı yaşayan bir temsilci iseniz yukarıda bahsettiğimiz hediyelere ek olarak bunuda kazanırsınız. Bu da sizlere çok büyük avantaj sağlayacaktır. 

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 2Fırsat 2 Hediyesi 

Avonda her zaman daha çok sipariş daha çok kazanç daha çok hediye demektir. Hediyelerimiz artarak devam ediyor. Bu kampanya boyunca 10 katalog içeren toplam 550 TL sipariş verince görselde gördüğüz hediyeler sizin olacak. Yukarıda kazandığınız parfümü ek olarak yeni bir hediyemiz daha oldu.

Diğer hediyelerde olduğu gibi burdada tek seferde siparişi limitine ulaşma şartı yoktur. Kampanya boyunca vereceğiniz sipariş tutarı ve katalog sayısının toplamıdır önemli olan. Hediyeleriniz bir sonraki kampanyanın siparişinde kolinizde çıkacaktır.

 

Avon Temsilci Hediyeleri Fırsat 3Fırsat 3 Hediyesi 

Az önce demiştik ya çok sipariş çok kazanç çok hediye işte Avon farkı diyor ve hediyemizi inceliyoruz. Bu kampanya boyunca 8 katalog içeren toplam 1100 TL siparişine görseldeki hediyelerin hepsini kazanıyoruz. Ve tek sefer sipariş vermeniz şartı yok kampanya boyunca toplam siparişiniz 1100 TL ve 8 Katalog olması yeterlidir. 

Gördüğünüz gibi Avonda hediyelerde kazançlarda harika tek yapmanız gereken elinizdeki kataloğu çevrenize arkadaşlarınıza göstermek zaten satış kendiliğinden gelecektir. Hediyelerde katalog şartı dikkatinizi çekmiş olabilir. Bu katalogları iyi kullanmanız çok önemlidir. Örneğin size 8 katalog geldi. Bir tanesini yanınızda tutup kalan katalogları çevrenize dağıtınız. Katalogu yanında götüren arkadaşlarınız size siparişe dönecektir. Araştırmalara göre katalogu arkadaşına verdiğinizde eve götürüp detaylı bir şekilde incelemektedir. Bu inceleme sayesinde tüm ürünleri daha detaylı görme şansı olduğundan size bol siparişe dönmektedir. Sizede o siparişleri bir araya getirip avona sipariş geçmek kalıyor. Hem satıştan kar elde edeceksiniz hemde siparişleriniz sayesinde kazandığınız hediyeler sizlere kar kalacaktır.

Avon Temsilcisi Yani Avon Üyesi Olmak İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurmanız Yeterlidir.

 

Avon Temsilci Hediyeleri Güncellendi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş