Avon Temsilci Kazancı

Dünya'nın en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri olan Avon temsilcilerine gelir elde etmek için çeşitli kazançlar sunmaktadır. Sizlerle beraber Avon temsilcileri nasıl ve neler kazanır hep beraber inceleyeceğiz. Sizde bu yöntemlerle avon temsilcisi olup kazanç sağlayabilirsiniz. Avon üyeleri ne kadar kazanıyor sorusunun cevabına beraber bakalım.

Avon İle Nasıl Kazanç Sağlanır?

1886 yılından beri temsilcilerine çeşitli kazançlar sunan Avon, doğrudan satış derneğine üye olan firmalardan biridir. Herhangi bir sermaye gerektirmeden Avonda kazanç sağlayabilirsiniz. Avon kataloğunu temin ederek ve bu kataloğu çevrenizdeki kişilere göstererek sipariş toplayabilirsiniz. Bu siparişleri indirimli alarak çevrenizdeki insanlara anında satıp gelir elde edebilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olun %30 Karla Avon Ürünlerini Satın

Eğer avona yeni başlayan biriyseniz endişeniz olmasın avonda zarar etmeniz münkün değil. Çünkü herhangi bir sermaye bağlamadan çevrenizden siparişleri toplayıp sipariş geçersiniz. Ürünler size indirimli gelir ve sizde onları müşterilerinize teslim edip %30 kar elde edebilirsiniz. Katalogtan 130 TL değerinde kozmetik ürünü sipariş ettiğinizde bunun size gelişi 100 TL olur. Siz müşterinize size gelen 100 liralık ürünü 130 liraya satarak 30 lira anında kar etmiş olursunuz. Bu kar miktarını artırmak sizin elinizde tabiki. 1000 TL'lik siparişte 300 TL karınız olacaktır.

Avon Temsilci Hediyeleri

Avon ürünlerini satarak gelir elde ettiğiniz gibi bu satışlar sayesinde avon temsilci hediyeleride kazancaksınız. Bu hediyeler çoğu zaman avon ürünleri olmakta. Siz bu avon ürünlerini satarakta ekstra gelir elde edebilirsiniz. Örneğin; Yeni kayıt oldunuz avona ve ilk kampanyanızda 250 TL değerinde sipariş verdiniz. 250 TL'lik sipariş verdiğiniz için 2 adet avon parfümü kazanırsınız. ( 250 TL'lik limit kampanya kampanya değişebilmektedir.) Bu parfümlerin yaklaşık olarak satış fiyatı 50 ile 65 TL arasıdır. Eğer siz bunlarıda satarsanız bu da size kar olarak kalacaktır.

Avon Temsilci Başvurusu Yap Sen de Kazanmaya Başla

Avon temsilcisi olmaya karar verdiğiniz zaman avon üyelik formumuzu doldurarak avon ailemize katılabilirsiniz. Avon kazançlarında siz de faydalanabilirsiniz. Kataloğunuz yoksa üzülmeyin çünkü sitemiz üzerinden avon üyesi olan herkese güncel avon katalogu ücretsiz olarak kargolanmakta. Avon üyelikte ücretsiz olduğu için avon kaydınızı rahatlıkla başlatabilirsiniz. Cebinizden tek kuruş bile çıkmadan avonu deneyebilirsiniz. Katalogunuz adresinize gelsin bakın, deneyin ve gelir elde etmeye başlayın. Tabi satış yapmak zorunda değilsiniz. Avon temsilcisi olduğunuzda avon ürünlerini indirimli almaktasınız her zaman. Kendi ihtiyaçlarınızı karşılamak için bile avon temsilcisi olabilirsiniz. Sipariş geçtikten sonra ödeme yapmanız için 15 gün süreniz olacaktır. Şimdi avon temsilcisi olmak için formu doldurabilirsiniz.

Avon Satış Lideri Olarak Gelirinizi Daha da Artırabilirsiniz

Satış yaparak zaten gelir elde eden bir temsilcisiniz ve artık gelirlerinizi biraz daha artırmak istiyorsanız avon satış lideri olarak gelirinizi daha da artırabilrsiniz. Satış lideri olduğunuzda belirli hedefleri tamamladığında prim almaya başlarsınız. Bu primlere ek olarak seviye atlama ödülleride kazanabilirsiniz. Tabi avon temsilcisi değilseniz avon satış lideri olamazsınız. Öncelikle avon temsilcisi olmanız gerekmekte. Avon satış liderli olduğunuzda çevrenizdeki kişilerin avon temsilci kayıtlarını gerçekleştirerek ekibinizi büyütürsünüz. Ekibimizi büyüttükçe geliriniz artmaya başlar.

Avon Satış Lideri Olma Şartı Nedir?

Avon temsilci olan herkes avon satış lideri olabilir. Ekibinize alt üyeler yani temsilciler kayıt ederek ekip kurarsınız. Avon satış lideri olduktan sonra prim hak edişiniz var ise satış lideri bitirmeniz için mutlaka 150 TL sipariş girmeniz gerekmekte ve siparişinizde 5 katalog olmalıdır.

Avon Satış Lideri Primleri Ne Kadar?

Satış liderliği primleri tamamen size bağlıdır. Ekibimizin küçük bir ekip ise 50-100 TL de kazanabilirsiniz. Ama ekibiminizi belirlenen süreçlerde büyütmeye devam ederseniz güzel primler kazanabilirsiniz. Primler basamak basamak artış gösterebilir. 30 kişilik bir ekipte satışınıza göre 600-700 TLde kazanabilirsiniz 1000 TL de kazanabilirsiniz. İyi bir gelir istiyorsanıız çevrenizdeki herkese avon temsilciliği teklif edip ekibinize katmanızı tavsiye ederiz.

Bol Sipariş Bol Ciro Demek Bol Ciro Bol Kazanç Demek.

Avonla ilgili aklınıza takılanlar ya da sormak istedikleriniz var ise yorum olarak bize iletebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş