Avon Üyesi Oldum Her Ay Sipariş Vermek Zorunda Mıyım?

Avon temsilcisi olanlar yani avon üyesi olan kişilerin aklına ilk gelen sorulardan biri avonda sipariş zorunluluğu var mı? Avonda sipariş zorunluluğu yok. Bu konuda sizleri rahatlatmak istiyoruz. Çevrenizde yanlış duyumlar olabilir ama avonda satış zorunluluğu sipariş zorunluluğu yoktur. Avon siparişlerinde kargo limiti vardır sadece genelde bu kargo limiti temsilci geliş fiyatı ile 120 TLdir. Örneğin avon kataloğundan 130 TL lik kozmetik ürünü beğendiniz bunun size gelişi 100 TL olmakta ve aradaki fark sizin karınız olmaktadır. Bu kargo limiti genelde 120 TL olmakta ama bazen 75 veya 50 TL ye düştüğü zamanlarda olmaktadır. Düşüş ve yükseliş olursa kampanyaları avon panoramasından ve avon satış liderinizden takip edebilirsiniz.

Avonda Sipariş Zorunluluğu Yok!

Üstte belirttiğimiz gibi sipariş zorunluluğu yok ama tek yapmanız gereken kargo limitine dikkat etmektir. İsterseniz 5 liralıkta sipariş verebilirsiniz ama kargo limitinin altında verilen siparişlere 12 lira kargo ücreti eklenir. Bu kargo ücreti direk olarak faturanıza yansır. Bu yüzden sizlere tavsiyelerimiz siparişlerinizi kargo limitine göre ayarlamanız sizin için daha karlı olacaktr. Bazı temsilciler dikkat etmeden 80-90 lira gibi siparişler geçmekte boş yere 12 lira kargo ücreti ödemekte. 90 TL sipariş verirseniz 12 lirada kargo eklenir 102 lira olur. Bunun yerine 30 liralık daha ürün alarak faturanızı 120 liraya tamamlarsanız kargo ücretide ödemezsiniz.

Avon Hediyeleri İçin Bir Sonraki Kampanya Sipariş Şartını Unutmayın!

Bildiğiniz üzere avon siparişlerinde kazançlarınızınız yanında avon hediyeleride olmakta. Bu hediyeler ve limitleri her ay değişmekte. Güncel avon temsilci üye hediyelerine burdan bakabilrsiniz. Eğer bu limitleri doldurup hediye kazandıysanız bir sonraki kampanya sipariş verme şartınız bulunmakta. Örneğin bu kampanya 4 avon katalogu içeren 250 TL'lik sipariş verdiniz ve bir avon parfümü kazandınız. Bu hediyeniz hemen kolinizde gelmez. Bir sonraki kampanyanın katalogundan herhangi bir sipariş verdiğinizde kolinizde gelir. Bu detay önemli bir sonraki ay sipariş vermezseniz malesef hediyeniz yanar. Ama 1 liralık bile sipariş verirseniz geçmiş kampanyadan hediye kazandıysanız kolinizde kazandığınız hediyeler gelir.

Avon Temsilci Üyelik Ücretsizdir. Avona Ücretsiz Olarak Kaydolabilirsiniz.

Henüz avon temsilcisi değilseniz tabi ücretsiz olarak avon ailemize katılabilir avon fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Avon üyelik için formu doldurabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş