Avon Temsilcisi Nasıl Olunur?

Avon temsilci olabilmeniz için ilk öncelikle 18 yaşını doldurmanız gerekmektedir. Bay bayan fark etmeksizin herkes avon temsilcisi olabilir. Avon temsilciliğinin başlaması için aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz. 

 

Avon Üyelik Başvurusunu Yaptım. Avon Üyeliğim Ne Zaman Aktif Olur?  

Avon başvurunuzu yaptıktan sonra satış liderimiz sizinle iletişime geçecektir. Bilgilerinizi kontrol ettikten sonra avon girişini gerçekleştirecektir. Aynı zamanda sizi avon hakkında bilgilendirecektir. Üyelik başvurunuz sisteme geçtikten sonra 2 saat içerisinde temsilciliğiniz başlamış olacak ve telefonunuza mesaj olarak avon temsilci numaranız gelecektir. Sonra sisteme girmeniz için avon şifresi oluşturmanız gerekmekte.

Avon Şifresi Oluşturma: Avon temsilci numaranız geldikten sonra avon sitesinden temsilci girişinde yeni şifreye tıklayarak ekran avon şifrenizi oluşturabilirsiniz. Avon şifresin nasıl oluşturulur için tıklayınız.

Avon Katalogu: İlk avon katalogunuz giriş işlemeniz gerçekleştikten sonra tarafımızca ücretsiz olarak size kargolanacaktır. Kargoya ve kataloga hiç bir ücret ödemeyeceksiniz.

Avon Sipariş Girişi: Avon temsilci numaranız ve şifreniz size ulaştıktan sonra istediğiniz zaman avon sipariş girişini kendi profilinizden yapabilirsiniz. Bu adımlarda takılırsanız avon satış liderinizden destek isteyebilirsiniz.

Avon Ödemeleri: Avon ödemelerinizi sipariş verdikten sonra 15 gün içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yani aldığınız ürünler için peşin para gerekmez avonda önce siparişlerinizi verirsiniz ürünler size ulaşır ve sonrasında ürün ücretini yatırsınız. Avon temsilciliği iş olarak yapanlar için mükemmel bir fırsattır avon. Sermaye gerektirmez. Ürünleriniz gelir müşterinize teslim eder ve ücretini alırsınız sonra avon ödemenizi yaparsınız.

Avonla %30 Kar: İster kendi ihtiyaçlarınız için avon ürünlerini indirimli alın isterseniz satış yapıp %30 kar elde edin tamamen size kalmış. Örneğin ürünlerin size gelişi 100 TL ise bu ürünleri katalog fiyatına yani 130 TL'ye satarak 30 TL kar elde edebilmektesin. Daha çok sipariş daha çok kazanç

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş