Avon üyelik için 18 yaşını doldurmuş olmanız yeterli olacaktır. Bay bayan fark etmeksizin ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Eğer elinizde avon katalogunuz yok ise sitemiz üzerinde yapılan tüm yeni avon kayıtlarına ücretsiz katalogu biz kargolamaktayız. 

Avon Ücretsiz Üyelik Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız
https://arp.avon.com/prp/TR/tr/avonuyelik

Avonda Sipariş Zorunlu mu?
Avonda sipariş zorunluluğu yoktur. Satış zorunluluğu yoktur. İstediğiniz zaman sipariş geçebilirsiniz. Ürünleri ister kendinizze indirimli alın isterseniz indirimli alıp satış yaparak kar elde edin tamamen size kalmıştır bu durum.

Avon Kapıda Ödeme Var mı?
Evet avon kapıda ödeme mevcut. Siparişlerinizi girerken son adıma geliyorsunuz siparişinizi göndermeden kapıda ödeme seçeneğine tıklarak siparişinizi kapıda ödemeli verebilirsiniz. 

Avon Kargo Ücreti Var mı?
Avon siparişlerinize kargo ücreti yansımasını istemiyorsanız avon kargo limitini altında sipariş vermememiz gerekmektedir. Bu kargo limitleri her katalogta değişiklik gösterebilmektedir.Normal şartlar geliş fiyatı ile 135 TL altında siparişi verirseniz eğer 10 TL kargo bedeli faturanıza yansır. Ama belirttiğimiz gibi kargo limiti kampanya içinde değişiklik gösterebilmektedir. Bazen kargo limiti 50 TL'ye düşmektedir bazende 75 TL'ye düşmektedir. Kargo limitini öğrenmek için satış liderinizden destek alabilirsiniz.

Aynı Katalogtan İkinci Siparişe Kargo Ücreti Var mı?
Mevcut katalogtan ikinci siparişi veriyorsanız eğer kargo limiti otomatik olarak 50 TL'ye düşmektedir. 50 TL altında siparişi veriseniz 10 TL kargo bedeli faturanıza yansıyacaktır. İkinci siparişiniz 50 TL üstündeyse 1 TL kargo bedeli faturanıza eklenir.

Avon Siparişi Nasıl Verilir?

  • Bu Linke Tıklayınız ---> Avon Temsilci Girişi
  • Temsilci numaranızı ve şifrenizi giriş yapınız
  • Videodaki adımları izleyerek sipariş girişini sağlayınız

Avon Temsilci Paketlerinden Faydalanabilir miyim?
Avon paketlerini almak istiyorsanuz temsilci olmanız yeterli olacaktır. Avon temsilcisi olmaz zaten ücretsizdir. Ücretsiz temsilci olup siz de avantajlı paketlerden faydalabilirsiniz.

Avon Faturası Ptt'den Ödenir mi?
Evet avon faturanızı temsilci faturanızla ya da temsilci numaranızla pttden ödeyebilirsiniz.

Avon Temsilci Numaramı Unuttum Nasıl Alabilirim?
Avon temsilci numaranızı kaybettiyseniz üzülmeyen satış liderinize ulaşıp alabilirsiniz yada avon müşteri hizmetlerini 08502502866 yı arayıp alabilirsiniz. Daha önce sipariş verdiyseniz eski faturalarınızın üzerinde de temsilci numaranız mevcuttur oraya da bakabilirsiniz.

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Oluşturulur?
Avon temsilci numaranızı biliyorsanız avon girişe tıklayıp şifre olurşta tıklarak şifrenizi oluşturabilirsiniz. Şifre oluşturmak için temsilci numaranız ve doğum tarihiniz yeterli olacaktır. Şifre geldiğinizde sms ile gelen rakamların başındaki A harfini unutmayınız yoksa hata alabilirsiniz.

Avon Temsilcisi Olmadan Sipariş Verebilir miyim?
Evet verebilisiniz. Tabi üyeliksiz ürün alacağınız için kapıda ödemeyi ya da kredi kartı ile alışveriş yapmanız gerekecek.
Üyeliksiz Avon Siparişi İçin Tıklayınız

Avona ücretsiz kayıt olmak için beklemenize gerek yok. Avon temsilci başvuru formunu doldurup üyelik kaydınızı ücretsiz açabilirsiniz
https://arp.avon.com/prp/TR/tr/avonuyelik

 

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş