Avon Üye Ol & Avon Üyeliğini Ücretsiz Gerçekleştir

Avon üye ol yazımızda sizlere avon üyelik kaydınız yaptırdığınızda nasıl fayda sağlanır onu anlatacağız. Avon üyesi olan yani avon temsilcisi olan kişilerin ayrıcalıkları neler hep beraber bakalım. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız.

Avon Üyesi Olarak Avon Ürünlerini İndirimli Alabilirsiniz.

Örneğin; Avon kataloğundan 130 TL'lik kozmetik ürünü sipariş verirdiğinizde bu ürünlerin size geliş fiyatı 100 TL olur. Aradaki 30 TL'lik kısım sizin karınız olur yada ürünlerleri kendinize alıyorsunuz indiriminiz olmuş olur. 

Avonda Sipariş Zorunluluğu Yoktur.

Avon temsilcisi olduğunuz zaman her ay sipariş verme zorunluluğunuz yoktur. Çoğu kişi bu durumu biraz karıştırmakta. Avon temsilcsi demek katalogtaki ürünleri indirimli almak demektir. İster kendinize alın isterseniz satış yapıp kar elde edin bu tamamen size kalmıştır. Her ay sipariş verme zorunluluğu bulunmamaktır. Sipariş verirken daha çok kar elde etmek isterseniz kargo limitine dikkat etmeniz gerekmekte.

Avon Kargo Limiti Ne Kadar?

Avon kargo limiti genel olarak 100 TL'dir. Ürünlerin geliş fiyatı 100 TL üzerinde ise kargo ücretsiz gelir size sadece 1 TL hizmet bedeli ödersiniz sipariş verdiğiniz tutara ek olarak. Eğer geliş fiyatı 100 TL altında sipariş verirseniz 10 TL kargo ücreti faturanıza eklenecektir. Bu durumda isterseniz siz 20 TL'likte sipariş verebilirsiniz 150 TL'likte özet olarak kargo limitinin altında kaldıysanız 10 TL kargo ücreti faturanıza yansımaktadır. ( Kargo limiti genel olarak 100 TL'dir eğer bir değişiklik olursa önceden avon panoramasında duyrulmaktadır.)

Satış Yap Kar Elde Et

Avon temsilcisi olmanızdaki sebeplerden biri gelir elde etmek ise bu iş tam size göre diyebiliriz. Hiç bir yatırım yapmadan ürün stoklama yapmadan çok güzel kar elde edebilirsiniz. Sizlere tavsiyemiz gelirinizi artırmak istiyorsanız ayda en az 10 katalogla çalışınız.

10 Katalogla çalışmak ne demek ?
Avon katalogu demek avon şubesi demek ne kadar çok katalog olursa elinizde ve o katalogları çevrenize dağıtırsanız daha çok kar elde etmenizi sağlayacaktır. 10 katalogunuzun olduğunu düşünürsek ve bu katalogları siz arkadaşlarınıza çevrenize dağıtmışsanız emin olunki dönüşü muhteşem olacaktır. Arkadaşlarınıza verdiğiniz kataloglar mutlaka onların evine gidecektir. Aile bireyleri ile kataloga göz gezdirenler daha çok sipariş vermektedir. Her katalog size ortalama 100 TL satış getirecektir. Bu da toplamda 1000 TL sipariş demektir. Bu sipariş sayesinde büyük kazanç sağlamış olacaksınız. Ayrıca avon hediye limitlerini gerçekleştirdiğiniz için hediyelerden de faydalanırsınız.

Avon Hediyeleri ve Limitleri Nelerdir?

Avon hediyeleriniz ve limitlerini her ay düzenli olarak erbilteam.com'dan, erbilteam uygulamamızdan yada avon panoramasından takip edebilirsiniz. Avon hediyeleri şuan neler bakmak isterseniz BURAYA tıklayınız. Avon hediyeleri her ay yenilenmektedir.

Avon Ödemeleri Nasıl Yapılmakta?

Avon ödemelerinizi sipariş verdikten sonra faturalandırma olacaktır. Faturalandırma olduktan sonra 15 gün süreniz bulunmakta. Bu süre içerisinde mutlka faturanızı ödeyiniz. Yani önce sipariş veriyoruz sonra ödemelerimizi gerçekleştiriyoruz. Kapıda ödeme şuan bulunmamaktadır. Detaylı ödeme bilgileri burada yer almaktadır tıklayınız.

Avon temsilcisi değilseniz üzülmeyin sizde hemen ücretsiz avon temsilcisi olup bu ve bunun gibi fırsat paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken avon üyelik formumuzu doldurmanız. Satış liderimiz size ulaşarak kaydınızı tamamlayacak ve hemen sipariş verebileceksiniz. Ödeme için 15 gün süreniz bulunmakta. Paketlerimizin detaylı resimlerine altta ulaşabilirsiniz.

Avon Üyelik Formunu Doldurun Avon Ailemize Ücretsiz Katılın

  • Avon Üyelik Ücreti Yok
  • Aidat Yok
  • Sipariş Zorunluluğu Yok
  • Kataloğunuz Size Ücretsiz Kargolanmakta
  • Hoş Geldin Temsilci Hediyeleri
  • Kampanya Temsilci Hediyeleri
  • %30 Kar Fırsatı
  • Ve Daha Fazla İçin Avon Üyelik Formunu Doldurup Aramıza Katılın

Avon Üye Ol Erbil Team

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş