Ücretsiz Avon Üyelik & Temsilci Kayıt & Avon Üye Ol

Avon üyelik işlemleri tamamen ücretsizdir. Yani avon temsilci kayıt yapan kişiler giriş işlemi için her hangi bir ücret ödemezler. Sipariş zorunluluğuda yoktur. Sitemiz üzerinden avon kaydını gerçekleştiren herkese avon katalogunu ücretsiz olarak kargolanmaktadır.  

Avona Nasıl Üye Olurum ?

Avon üyelik işlemi için sitemizde bulunan avon üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Satış liderimiz size ulaşarak gerekli desteği verecektir.

Avon Katalog

Avon kataloglarının süreleri 4 haftadan oluşmaktadır. Şu an aktif olan avon katalogundan sipariş verdiğinizde bir sonraki ayın katalogu kolinizde bir adet ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Avon Kayıt

Avon temsilcisi olduktan sonra alt üye kaydı yapmak isterseniz eğer bunun için satış lideri olmanız gerekmekte. Avon üyelik kaydı nasıl yapılır ve kazançları nelerdir diye üst satış liderlerinizden bilgi alabilirsiniz. 

Avon Temsilci Fırsatları

Avon temsilci fırsatları ve kampanyaları her kampanyada değişiklik göstermektedir. Bunların takibi için avon panoramasını takip edebilirsiniz ya da sitemizden takibini sağlayabilirsiniz.

Avon Erbil Team

Avon Erbil Team olarak Türkiye'nin en büyük avon takımı olmanın gururunu siz avon temsilcilerimiz sayesinde yaşıyoruz. Türkiye'nin her yerinden avon temsilci kaydı gerçekleştirerek her geçen gün daha da büyümektedir. Bu desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş