Avon Üyelik Şartları Neler?

Avon üyeliği için öncelikle hiç bir sermaye gerekmediğini belirtmek isteriz. Avon temsilci başvuruları tamamen ücretsizdir. Avon temsilcisi olmak için mutlaka 18 yaşını doldurmanız gerekmektir. Eğitim düzeyiniz hiç önemli değil çünkü avonu 18 yaşını doldurmuş tüm bireyler yapabilir. İster ilk okulu mezunu olun ister üniversite mezunu olun tüm temsilciler için şartlar eşittir. Doğrudan satış denerneğine üye olan avon network marketing sektöründe ürünlerini temsilcilerine direk olarak sunmaktadır. Temsilci olduğunuz anda itibaren ürünleri indirimli olarak almaktasınız. Avon üyeliğinizi gerçekleştirebilmeniz için sitemiz üzerinden avon üyelik formunu doldurabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerinden avon başvurusu yapabilirsiniz. Avon ürün siparişleriniz sizlere ptt kargo ile gönderildiği için Türkiye'nin en uç köşesine bile en kısa zamanda ulaşmaktadır. Yani avonda mesafeler bir sipariş kadar yakın size.

Eğer avonla ilgili planlarınız büyük ise bu iş tam sizlik diyebiliriz. Çünkü çalışma saatlerinizi kendinizin ayarladığı bi işe sahip olursunuz avon temsilciliği yaparak. İstediğiniz saat diliminde çevrenize avon ve avon ürün ürünlerini sunabilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş