Avon Erbil Team
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide
  • Slide

Üyeliksiz Avon Online Alışveriş

Avon Online Alışveriş

AVON FIRSAT PAKETLERİ

HABER & DUYURULAR

Görüşler

Hakkımızda bazı yorumlar...

Siz de Ekibimizde Yerinizi Almak İsterseniz Aşağıdaki Formu Doldurmanız Yeterlidir.
Şimdiden Ailemize Hoşgeldiniz

 

 

Neden Erbil Team ?

Avon Ücretsiz Üyelik Bilgilendirme

Avon Ücretsiz Üyelik ve Temsilci Kayıt

Dünya'nın önde gelen markaları arasında yer alan ve Türkiye'de en popüler kozmetik markalarından biri olan Avon temsilcilerine ayrıcalıklar tanımaya devam ediyor. Ücretsiz avon üyelik fırsatı ile temsilcilerden her hangi bir giriş ücreti almıyor. Ayrıca sitemiz üzerinde avon üyesi olursanız güncel kataloğunuzda adresinize ücretsiz olarak kargolanmakta.

Avon temsilcileri ilk üç ayında hoş geldin hediyeleri ile karşılanmakta. Belirlenen limitleri tutturduğunuzda avonun temsilci fırsat programı haricinde ekstradan avon ürünlerini hediye kazanabiliyorsunuz. Örneğin; bu ay avon üyesi olursanız 135 TL siparişinize Luck bayan parfüm kazanabiliyorsunuz. Bu siparişinizi 300 TL'ye tamamladığınızda tekrardan bir avon parfümü daha kazanıyorsunuz.

Avon üyelik ayrıcalıkları sadece hediyelerle de sınırlı değil. Katalogtaki avon ürünlerini indirimli almaktasınız. Bu ürünleri isterseniz kendinize isterseniz satış yapıp gelir elde edin tamamen size kalmış bir tercih. Kozmetik ürünlerinin satışında %30 kar elde edebilirsiniz ve satış yaparak hem çevrenizi genişletirsiniz hem de satıştan kar elde edersiniz. Tabi satışınız artığı için üst limitteki hediyeleri de kazanma şansınız olacaktır. 500 TL veya 800 TL limitlerine ulaşan avon üyeleri ekstra avon hediyeleri kazanmakta siz de bu fırsatı değerlendirerek avon üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Avon üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra başarıya ulaşmak istiyorsanız. Sizlere vereceğimiz önerileri dikkate almanız gerekmekte. Eğer bu avon önerilerini uygularsanız satışlarının artığını göreceksiniz. 

Avon kataloğunuzun her zaman yanınızda olmasını tavsiye ederiz. Yanınızda bulunduramıyorsanız akıllı telefon kullanıyorsanız eğer avon online kataloğu telefonunuza indiriniz. Bu sizin sizin çok büyük avantaj olacaktır. Avon kataloğu sizin dükkanınız gibidir. Çok satış yapmak istiyorsanız avon kataloglarını iyi kullanmalısınız. Avon katalogunun bir dükkan olduğunu düşünürsek istediğiniz her yere avon şubesi açabilirsiniz. Avon kataloglarınızı arkadaşlarınıza mutlaka verin ve onlarda kalmasını sağlayanız. 10 avon kataloğu arkadaşlarınıza dağıttığınızı düşünürseniz bunun size dönüşü her katalogtan yaklaşık 50 TL olacaktır ve kolaylıkla 500 TL'lik avon siparişine ulaşmış olacaksanız bu da sizin için hem kazanç hem de hediye kazanmak demek.

Avon ürünlerini kullandığınız kadar sergilemenizde önemlidir bu yüzden avon numunelerini de güzel bir fırsat olarak kullanırsanız size avon satışından büyük katkı sağlayacaktır. Avon temsilcilerinin en iyi silahları avon katalogu ve avon numuneleridir.

Avon Erbil Team mobil uygulamamız ve ErbilTeam.com olarak avon kampanyalarını, hediyelerini, fırsat paketlerini, ödüllü çekilişleri, güncel online avon katalogunu, panoramasını ve fırsat broşürünü anında sayfalarımızda güncellemekteyiz ve siz değerli avon temsilcilerimizi bu konularda sizleri bilgilendirmekteyiz.

Ayrıca sitemizden Avon üyesi nasıl olunur? Avon üyelik şartları nelerdir? Gibi aklınıza takılan tüm soruların cevabını bulabilirsiniz. Bunun yanında avon hakkında sorularınızı facebook sayfamızdan ya da mail adresimizden bize iletebilirsiniz.

Avondaki büyüyen ailemize katılmak isterseni avon üyelik formunu doldurmanız yeterlidir. Satış liderlerimiz sizi arayıp giriş işlemenizi tamamlanmasına yardımcı olacak ve sizi avon hakkında bilgilendirecek.

Şimdiden Avon Ailemize Hoş Geldiniz.