Bildiğiniz üzere sitemizde ve facebook sayfamızda avon temsilcilerimize fırsat paketleri sunmaktayız. Bu paketleri çok iyi şekilde kullanarak temsilcilerimiz güzel kazançlar ve hatta güzel hediyeler kazanabilmekte.

Kampanya 9 kataloğu başlangıcından avon ekibimize yeni katılan bir temsilcimizin bize gönderdiği mesajı size iletmek istiyoruz. Bu ay verdiği siparişle kazandığı hediyeleri bizlerle paylaşmış. Tabi bizim paketlerimizin yanında temsilcimizinde çabası üzerine güzel satışlar gerçekleştirilmiştir. Bu ay yaklaşık 850 TL lik sipariş toplayıp satmıştır ve kendine yaklaşık 250 TL kar kaldı. Verdiği siparişler sayesinde resimdeki hediyeleri kazanmıştır. Hediyelerin görselini sizlere sunuyoruz. Bu temsilcimiz gibi tüm temsilcilerimizinde güzel kazanç ve hediyeler kazanması için çalışmaların devam edeceiğini belirtmek isteriz.

Bol Satış, Bol Kazanç Aynı Zamanda Bol Hediye Demektir.

Avon Erbil Team Müşteri MemnuniyetiAvon agustos temsilci hediyeleri

Sizde Avon Temsilcisi Olmak İsterseniz Ücretsiz Olarak Aramıza Katılabilirsiniz. Tek Yapmanız Gereken Avon Üyelik Formumuzu Doldurmak. Şimiden Avon Ailemize Türkiye'nin En Büyük Ekibine Avon Erbil Team'e Hoşgeldiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

Avon Erbil Team

Avon Üyelik Formunu Doldurarak Ücretsiz Avon Temsilcisi Olabilirsiniz. İlk Katalogunuz Tarafınıza Ücretsiz Olarak Gönderilecektir. Avon Üyelik Formu İçin Tıklayınız

 

Paylaş